Okul Tanıtımları

Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi Hakkında Bilgiler

İstanbul’un en nezih semtlerinden birisinde olan Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, Eyüp ilçesinde denize hayli yakın bir konumda yer almaktadır.

Düşük taban puanı ve güvenli bir çevreye sahip olmasından dolayı sıklıkla tercih edilen liselerden birisidir.

Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce

Oğuz Canpolat Lisesi Başarıları

VİZYON
Hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek çağın gereksinimlerini karşılayan, mükemmelliğe ulaşmayı benimseyen, değişime ve yeniliğe açık olan, dinamik, verimli ve fark edilebilen bir lise olmaktır.
MİSYON
Milli Eğitim Temel Kanunu´nda yer alan genel amaçları kendinde gerçekleştiren, sağlam karakter sahibi vatan millet sevgisi olan, milli ve evrensel değerleri benimseyen, araştırmacı ve sorgulayıcı, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmektir.
BAŞARILAR
2006-2007 Liselerarası Bando Yarışması İstanbul II.si 2007-2008 Liselerarası Bando Yarışması İstanbul I.si 2009 Avrupa Birliği Yarışması İlçe I.si 2010 İstanbul 13.Liseler Arası Müzik Yarışması Düzenleme I.si, Yorum I.si, Beste ve Enstrüman II.si 2011 Yönver LYS-Coğrafya İstanbul III.sü 2011 İstanbul 14.Liseler Arası Müzik Yarışması Orkestra I.si, Yorum ve Beste III.sü 2012 İstanbul 15.Liseler Arası Müzik Yarışması Beste, Orkestra ve Enstrüman II.si 2013 Türkiye Liseler Arası Pop Müzik Yarışması En iyi kız vokal II.si

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*